Project:

De Lytse Deelen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sjoerd Miedema is de eerste boer in Nederland die door peilververhoging in het veen met een erkende methodiek CO2-certificaten gaat produceren. Inmiddels wordt in 5 provincies gewerkt aan een aantal vervolgprojecten. Binnenkort vindt u op deze site meer informatie over deze projecten

Een deel van de certificaten van Sjoerd Miedema is nog te koop. Meer informatie over zijn project vindt u in onderstaande brochure.

Maak kennis met Sjoerd Miedema van de Lytse Deelen:

 

Brochure:

Contact

Wilt u certificaten aanschaffen of meer informatie hierover ontvangen?

Neem dan contact op met Gerard Adema. g.adema@fmf.frl / 0651516147

 

Bent u een grondeigenaar? Neem voor de diverse provincies contact op met:

Fryslân: Arnoud de Vries, 06-86868846 of a.de.vries@fmf.frl (Valutavoorveen.nl)

Overijssel: Willem Seine, 06-53191928 of seine@natuurenmilieuoverijssel.nl

Utrecht: Max Zevenbergen, 06-41525451 of m.zevenbergen@nmu.nl  en Ieke Benschop, 06-16878023 of i.benschop@nmu.nl

Noord-Holland: Erna Krommendijk, 06-30191288 of e.krommendijk@mnh.nl

Zuid-Holland: Alex Ouwehand, 06-42194046 of  a.ouwehand@milieufederatie.nl

PlatformCO2neutraal is een project van: